16.2.2023

Komunita SAN MARCO LOVERS

San Marco představuje projekt San Marco Lovers, komunitu založenou pro dekoratéry, firmy a řemeslníky, kteří milují naše výrobky a naši značku. Skupina lidí, sdílejících stejné nadšení pro umění a tvorbu, ale především sdílejících principy a hodnoty, které nás charakterizují, a které již od počátku řídí naše rozhodnutí a činy.

Stát se San Marco Lovers znamená vstoupit do mladé a dynamické komunity a oprávňuje vás získat přístup k mnohým exkluzivním výhodám, navrženým a věnovaným tomuto projektu. Naši Lovers budou totiž dostávat strukturovanou komunikaci, věnovanou jim, která bude aktualizována na základě iniciativy San Marco, ohledně nových výrobků uvedených na trh a ohledně nových poskytovaných služeb. Vzdělávání pro členy komunity bude exkluzivní a přizpůsobené na míru pro naše Lovers, se strukturovanými školeními, vytvořenými speciálně pro ně. A to všechno a a hlavně proto, aby měli naši Lovers vždy aktuální informace a aby nadále používali naše výrobky na stavbách po celém světě, a umožňovali nám tak sdílet vytvořené projekty na našich stránkách oficiálních sociálních sítí, v rubrice vytvořené a věnované našim Lovers. A to je jenom začátek.

 

 

Vyplňte formulář, abyste se stali San Marco Lover. 

Jako referenční prodejnu uveďte Barvy San Marco.

Staňte se součástí komunity San Marco Lovers kvůli získání jedinečných výhod a

kvůli začlenění se do naší nové a stále se zvětšující rodiny!

 

 

 

 

Nejnovější články

Nadupané školení Brno – Termíny 2023

Nadupané školení Brno – Termíny 2023

17.8.2023

Pozor! Exkluzivně nabízíme termíny školení v Brně pro rok 2023! 2 dny nabité informacemi a intenzivní práce. Absolvujte ukázku exkluzivních dekorativních technik pro interiéry, exteriéry, podlahy: vícevrstvé efekty kombinace produktů – nové efekty šablony – stencil imitace rzi a další   Přihlašte se prostřednictvím emailu na info@barvy-sanmarco.cz Termíny: 26.-27.10.2023 23.-24.11.2023…

Konference San Marco 2023

Konference San Marco 2023

2.6.2023

4.-7.5.2023 se uskutečnila konference San Marco pro vybrané evropské státy: Česká republika, Slovensko, Rumunko a Moldávie. Cílem konference byla prezentace nových obchodních a marketingových strategií, novinek ve vývoji materiálů a certifikátů. Můžeme těšit, že již brzy budou v nabídce nové materiály: – z řady akryl-silikonové, odlehčenou omítku ACRISYL LIGHT –…

Exkluzivní školení – efekt mramorování

Exkluzivní školení – efekt mramorování

20.2.2023

Dovolujeme si Vás pozvat na školení dekorativní techniky efektu mramoru. Termín: 13.-14.4.2023 Místo: Školící středisko SAN MARCO, Klčovany, okres Trnava, Slovenská republika Školení trvá jeden a půl dne. Cena školení je 290,00€ bez DPH, včetně ubytování na 1 noc, stravy. Cena školení s ubytováním na 2 noci 320 €, stravy….