Profil

Barvy San Marco

Naše společnost je zaměřená na dekorační omítky jako benátský štuk, travertino (marmo antico), marmorino, stěrky se vzhledem betonu a mnoho dalších.

Jsme specializovaný prodjece italské značky San Marco.

Barvy San Marco, s.r.o. je společnost, cílem které je vyřešit Vaše starosti v oblasti Vašeho bydlení či prostor komerčního zaměření. Trápí Vás špinavé stěny, jsou zaprášené, děti Vám je počmárali barvičkami, poutá Vaši pozornost mastný flek při každém pohledu na kuchyňskou linku, rozčiluje Vás pohled na popraskanou omítku v obývacím pokoji nebo v kanceláři? Anebo se Vám v koupelně vytváří nepěkný mokrý flek či plíseň? Nebo jenom hledáte něco jiného, něco výjimečného? Rozhodujete se, jestli kvůli tomu znovu vymalovat? Už teď si představujete, kolik času a peněz Vás to bude stát? Nezoufejte. Přinášíme řešení. JSME TU PRO VÁS!

 

Pro ty, kteří od svého domova vyžadují o něco více jako jenom praktičnost, nabízíme širokou paletu dekoračních nátěru a omítek. Jsou vhodné do každého prostředí, nejen na oživení Vášho domova, zkuste je také ve Vaši podnikové prodejně, kanceláři, restauraci, kavárně či diskotéce…Váš dům či byt uděláme jedinečným, vaše představy se stanou skutečností…I Vy můžete mít doma kus Benátek v podobě leštěných omítek nebo stěny se zlatým odleskem, kterými se pyšní bohatí Rusové, anebo vzhled moderního interiéru podle posledních trendů, které tvoří světový designeři a architekti. Z Vašich stěn uděláme výjimečný dekorační doplněk.

Na naší stránce, sekce REALIZACE, nabízíme malou ochutnávku z našich prací.

Pokud chcete na vlastní oči objevit nový svět barev, přijďte se přesvědčit do naši vzorkové prodejny/showroomu v Brně. Rádi Vás uvítáme.

Barvy San Marco