11.11.2016

LuxOr Collection – nová kolekce zlatých odstínů

LuxOr Collection – kolekce zlatých odstínů San Marco

Svítivá surovina, schopná zpříjemnit a zútulnit jakýkoliv prostor: zlato je soustředěním všeho svetla do jednoho okamžiku.

Originální, přepychový, blištivý… zlatý odstín pozvedne každý materiál.

Zlato. Kdysi vnímané jako symbol síly a bohatství, dnes vyjadřuje symbol stylu a elegance.

Nepochybně významný protagonista v letech 20., 60. a 70., nejdražší kov, se dnes vrací a podmaňuje si svět interiérového dizajnu. S jeho využitím v projektech dosáhnete silný nadčasový dekorační efekt.

Oro Zecchino, čistá záře v linii CADORO,  sjednocuje světlo a jemnost ve verzi CADORO VELVET.  Dekorační úpravě MARCOPOLO LUXURY zase uděluje nezaměnitelný jas a tajemný půvab.

Pro minerální úpravy, jako například MARMORINO CLASSICO je určená PATINA ORO, dekorační vosk, který minerální stěrce dodá jemnou zlatou perleť jako odpověď na aktuální požadavky v oblasti dekorace interiéru.

Nejnovější články

Článek v časopisu Sofie Bydlení

Článek v časopisu Sofie Bydlení

13.6.2019

Hledáte inspiraci? V aktuálním čisle 6/7 časopisu Sofie bydlení najdete mimo jiné i zmínku o našich barvách. ???????? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes mail, telefon nebo nás navštivte osobně. Rádi vám poradíme ????????

Novinky z řady dekoračních materiálů

Novinky z řady dekoračních materiálů

30.5.2019

Je nám potešením představit vám novinky z řady dekoračních materiálů pro rok 2019: FENICE a FONTEGO.

03/2019 Mezinárodní konference San Marco

03/2019 Mezinárodní konference San Marco

19.3.2019

13.-17.3.2019 se konala mezinárodní konference San Marco Cílem bylo především představení nových produktů, které vám již brzy odhalíme. Rozhodně se máte na co těšit.