11.11.2016

LuxOr Collection – nová kolekce zlatých odstínů

LuxOr Collection – kolekce zlatých odstínů San Marco

Svítivá surovina, schopná zpříjemnit a zútulnit jakýkoliv prostor: zlato je soustředěním všeho svetla do jednoho okamžiku.

Originální, přepychový, blištivý… zlatý odstín pozvedne každý materiál.

Zlato. Kdysi vnímané jako symbol síly a bohatství, dnes vyjadřuje symbol stylu a elegance.

Nepochybně významný protagonista v letech 20., 60. a 70., nejdražší kov, se dnes vrací a podmaňuje si svět interiérového dizajnu. S jeho využitím v projektech dosáhnete silný nadčasový dekorační efekt.

Oro Zecchino, čistá záře v linii CADORO,  sjednocuje světlo a jemnost ve verzi CADORO VELVET.  Dekorační úpravě MARCOPOLO LUXURY zase uděluje nezaměnitelný jas a tajemný půvab.

Pro minerální úpravy, jako například MARMORINO CLASSICO je určená PATINA ORO, dekorační vosk, který minerální stěrce dodá jemnou zlatou perleť jako odpověď na aktuální požadavky v oblasti dekorace interiéru.

Nejnovější články

Dekorační stěrky San Marco

Dekorační stěrky San Marco

24.9.2018

Barvy San Marco Dekorační stěrky od firmy Barvy San Marco nabízí nejširší škálu efektů a rozmanitou paletu odstínů. Najdete benátský štuk, imitace betonu, stěrky do koupelny, na podlahu a mnoho dalšího. Materiály jsou vyráběny přímo v Itálii, ve fabrice, která funguje více než 80 let. Stěrky si můžete aplikovat sami nebo…

Školení dekorativních technik San Marco

Školení dekorativních technik San Marco

21.2.2018

S radostí Vás zveme na školení dekorativních technik San Marco, které se uskuteční 20.-21.3.2018.   Místo konání: Školící středisko San Marco Klčovany, Slovenská republika   Délka trvání: 1,5 dne   Základní cena za školení je 4400Kč na osobu včetně ubytování na 1 noc (www.holidayinn-trnava.sk – pokoje jsou po 2) V ceně…

Nové webové stránky

Nové webové stránky

21.11.2017

Spustili jsme nové webové stránky. Věříme, že se v nich budete lépe orientovat a poskytnou Vám všechny potřebné informace. Vítejte!