24.9.2018

Dekorační stěrky San Marco

Barvy San Marco

Dekorační stěrky od firmy Barvy San Marco nabízí nejširší škálu efektů a rozmanitou paletu odstínů. Najdete benátský štuk, imitace betonu, stěrky do koupelny, na podlahu a mnoho dalšího. Materiály jsou vyráběny přímo v Itálii, ve fabrice, která funguje více než 80 let. Stěrky si můžete aplikovat sami nebo svěřit realizaci do rukou odborníků. Stačí si jen vybrat.

Dekorační stěrky San Marco mají široké využití. V první řade jde, samozřejmě, o dekorativní funkci. Zkrášlí váš domov, interiér i exteriér, zdi, podlahu nebo nábytek. Můžete nimi zvýraznit krb, nebo oživit tmavou chodbu, jejich aplikace je možná i na náročnějších stavebních prvcích. Důležité je zvolit vhodný typ dekorativní úpravy pro váš projekt.

Materiálů a efektů je mnoho a dostupné jsou také ve více barevných variantách, takže by se v tom mohl jeden ztratit. Ale pokud vyberete vhodný materiál a barvu, změníte váš domov o nepoznání k lepšímu. Na pocitu, který ve vás budí dojem z místnosti, totiž záleží nejvíc.

Další výhodou je, že materiály jsou otěruvzdorné, tedy můžete je udržovat čisté po delší dobu oproti klasickým malbám. Nemusíte roky malovat, takže si jejich aplikací ušetříte starosti s dalším malováním, ale také čas a peníze.

V neposlední řadě je jejich velkou předností použití na namáhaných místech jakými jsou plochy v koupelně, toaletě nebo za kuchyňskou linkou. Správnou aplikací ochranné vrstvy je můžete udržovat a navíc plochy beze spár vás určitě neomrzí.

Velkou výhodou je také samotná práce s nimi. V kolekci dekoračních stěrek San Marco najdete totiž i produkty, které si dokážete aplikovat sami. Záleží jenom na vás, kterou variantu si zvolíte.

www.barvy-sanmarco.cz

Nejnovější články

Školení dekorativních technik 01/2019

Školení dekorativních technik 01/2019

24.1.2019

22.-23.1.2019 se konalo školení dekorativních technik San Marco ve školícím středisku Klčovany na Slovensku. Děkujeme všem zúčastněným. Věříme, že si kromě vzorků odnesli také hromadu nových poznatků a chuti do práce 🙂 Téšíme se na další spolupráci!                      

Dekorační stěrky San Marco

Dekorační stěrky San Marco

24.9.2018

Barvy San Marco Dekorační stěrky od firmy Barvy San Marco nabízí nejširší škálu efektů a rozmanitou paletu odstínů. Najdete benátský štuk, imitace betonu, stěrky do koupelny, na podlahu a mnoho dalšího. Materiály jsou vyráběny přímo v Itálii, ve fabrice, která funguje více než 80 let. Stěrky si můžete aplikovat sami nebo…

Školení dekorativních technik San Marco

Školení dekorativních technik San Marco

21.2.2018

S radostí Vás zveme na školení dekorativních technik San Marco, které se uskuteční 20.-21.3.2018.   Místo konání: Školící středisko San Marco Klčovany, Slovenská republika   Délka trvání: 1,5 dne   Základní cena za školení je 4400Kč na osobu včetně ubytování na 1 noc (www.holidayinn-trnava.sk – pokoje jsou po 2) V ceně…