24.9.2018

Dekorační stěrky San Marco

Barvy San Marco

Dekorační stěrky od firmy Barvy San Marco nabízí nejširší škálu efektů a rozmanitou paletu odstínů. Najdete benátský štuk, imitace betonu, stěrky do koupelny, na podlahu a mnoho dalšího. Materiály jsou vyráběny přímo v Itálii, ve fabrice, která funguje více než 80 let. Stěrky si můžete aplikovat sami nebo svěřit realizaci do rukou odborníků. Stačí si jen vybrat.

Dekorační stěrky San Marco mají široké využití. V první řade jde, samozřejmě, o dekorativní funkci. Zkrášlí váš domov, interiér i exteriér, zdi, podlahu nebo nábytek. Můžete nimi zvýraznit krb, nebo oživit tmavou chodbu, jejich aplikace je možná i na náročnějších stavebních prvcích. Důležité je zvolit vhodný typ dekorativní úpravy pro váš projekt.

Materiálů a efektů je mnoho a dostupné jsou také ve více barevných variantách, takže by se v tom mohl jeden ztratit. Ale pokud vyberete vhodný materiál a barvu, změníte váš domov o nepoznání k lepšímu. Na pocitu, který ve vás budí dojem z místnosti, totiž záleží nejvíc.

Další výhodou je, že materiály jsou otěruvzdorné, tedy můžete je udržovat čisté po delší dobu oproti klasickým malbám. Nemusíte roky malovat, takže si jejich aplikací ušetříte starosti s dalším malováním, ale také čas a peníze.

V neposlední řadě je jejich velkou předností použití na namáhaných místech jakými jsou plochy v koupelně, toaletě nebo za kuchyňskou linkou. Správnou aplikací ochranné vrstvy je můžete udržovat a navíc plochy beze spár vás určitě neomrzí.

Velkou výhodou je také samotná práce s nimi. V kolekci dekoračních stěrek San Marco najdete totiž i produkty, které si dokážete aplikovat sami. Záleží jenom na vás, kterou variantu si zvolíte.

www.barvy-sanmarco.cz

Nejnovější články

Článek v časopisu Sofie Bydlení

Článek v časopisu Sofie Bydlení

13.6.2019

Hledáte inspiraci? V aktuálním čisle 6/7 časopisu Sofie bydlení najdete mimo jiné i zmínku o našich barvách. ???????? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes mail, telefon nebo nás navštivte osobně. Rádi vám poradíme ????????

Novinky z řady dekoračních materiálů

Novinky z řady dekoračních materiálů

30.5.2019

Je nám potešením představit vám novinky z řady dekoračních materiálů pro rok 2019: FENICE a FONTEGO.

03/2019 Mezinárodní konference San Marco

03/2019 Mezinárodní konference San Marco

19.3.2019

13.-17.3.2019 se konala mezinárodní konference San Marco Cílem bylo především představení nových produktů, které vám již brzy odhalíme. Rozhodně se máte na co těšit.