Telefon: +420 777 999 804
+420 775 368 669
Čechyňská 360, Brno, Zobrazit mapu
BARVY SAN MARCO, s.r.o.

BARVY SAN MARCO, s.r.o.

Barvy San Marco, s.r.o.

Váš prodejce, distributor a realizátor projektů.

Naše společnost se specializuje na dekorační omítky jako benátský štuk, travertino (marmo antico), marmorino, imitace betonu a mnoho dalších.

Jsme nejen značkový prodejce San Marco, ale také realizační firma, která dokáže zastřešit realizace Vašich malých i velkých projektů.

Barvy San Marco, s.r.o. je společnost, cílem které je vyřešit vaše starosti v oblasti vašeho bydlení či prostor komerčního zaměření. Trápí vás špinavé stěny, jsou zaprášené, děti vám je počmárali barvičkami, poutá vaši pozornost mastný flek při každém pohledu na kuchyňskou linku, rozčiluje vás pohled na popraskanou omítku v obývacím pokoji nebo v kanceláři? Anebo se vám v koupelně vytváří nepěkný mokrý flek či plíseň? Nebo jenom hledáte něco jiného, něco výjimečného? Rozhodujete se, jestli kvůli tomu znovu vymalovat? Už teď si představujete, kolik času a peněz vás to bude stát? Nezoufejte. Přinášíme řešení. JSME TU PRO VÁS!

Pro ty, který od svého domova vyžadují o něco více jako jenom praktičnost, nabízíme širokou paletu dekoračních nátěru a omítek. Jsou vhodné do každého prostředí, nejen na oživení vášeho domova, zkuste je také ve vaši podnikové prodejně, kanceláři, restauraci, kavárně či diskotéce…Váš dům či byt uděláme jedinečným, vaše představy se stanou skutečností…I vy můžete mít doma kus Benátek v podobě leštěných omítek nebo stěny se zlatým odleskem, kterými se pyšní bohatí Rusové, anebo vzhled moderního interiéru podle posledních trendů, které tvoří světový designeři a architekti. Z vašich stěn uděláme výjimečný dekorační doplněk.

Na naší stránce, sekce GALERIE, nabízíme malou ochutnávku z našich prací.

Pokud chcete na vlastní oči objevit nový svět barev, přijďte se přesvědčit do naši vzorkové prodejny/showroomu v Brně. Rádi Vás uvítáme.

 

Zákaznická podpora

Nevíte si rady či potřebujete pomoci s výběrem produktu?


Kontaktujte nás:

info@barvy-sanmarco.cz
+420 777 999 549